501332637 lub 508169747 swiat_prezentow@wp.pl

Dobrze jest mieć opuszczane łóżko, a jeszcze lepiej gdy pozostaje ono niewidoczne. Właśnie tak jak w KNAUS SKY WAVE. Boskie łoże jest perfekcyjnie zintegrowane pod sufitem kabiny i zapewnia więcej niż mógłbyś się spodziewać miejsca do spania. Oczywiście łączy wszystkie zalety KNAUS SKY TI z bardzo dynamiczną sylwetką. Zawsze na fali pozytywnego entuzjazmu.

Przytulny

Wysokiej jakości meble, doskonale zintegrowane łóżko opuszczane i ogólna wysokość ponad 190 cm. Piękna koncepcja kolorystyczna. Doskonałe połączenie funkcjonalności i wzornictwa.

Ekspresyjny

Ponownie mamy do czynienia z doskonałym połączeniem funkcjonalności i wzornictwa. Pokrycie dachu GFK jest bardzo odporne na grad i ma wyjątkowo aerodynamiczny kształt. Stabilne profile tworzą doskonałe przejście od kabiny kierowcy do zabudowanego nadwozia.

Galeria KNAUS SKY WAVE 700 MEG

Galeria ADRIA TWIN

Najlepiej wyposażone Campery w okolicy!

Odkąd w 2005 r. zakupiliśmy naszą pierwszą przyczepę campingową zakochaliśmy się w takim sposobie podróżowania.
Karawaning to możliwość podróżowania bez wyznaczonego planu, rezerwacji, hoteli czy napiętego harmonogramu. Daje ogromne poczucie WOLNOŚCI !!!

Co zyskujesz wypożyczając od nas?

  • idealną lokalizację odbioru campera! Jesteśmy 25 km od granicy czeskiej, tzn. że obierając kierunki południowe np. Chorwacja, Włochy, Grecja (a wiadomo, że tam pogoda jest gwarantowana), masz już tylko ok. 1000 km do celu.
  • Możliwość garażowania Twojego samochodu na czas wypożyczenia (udostępniamy nasz garaż).
  • możliwość zasięgnięcia rady, gdzie najlepiej jechać, jakie kempingi wybierać, czego unikać. Dysponujemy przewodnikami carawaningowymi i nie zawahamy się Wam ich udostępnić 🙂

Podróżując w ten sposób przemierzyliśmy tysiące km i nabraliśmy doświadczenia, ale także różnorakie przygody nauczyły nas pokory. Wypożyczając nasze najnowsze cacko, campera, możecie się przekonać, jak cudownie jest pić rano kawkę nad samym brzegiem morza śródziemnego w Grecji, Chorwacji, Włoch czy nad naszym pięknym Bałtykiem. Możecie delektować się pięknem przyrody z dala od naszpikowanych turystami kurortów. Macie możliwość także zakochać się w podróżowaniu…   Camperowelove