501332637 lub 508169747 swiat_prezentow@wp.pl

Ten tekst nie jest dla wszystkich… Wybaczcie ale ten tekst nie jest dla osób, które całe dwa tygodnie urlopu uwielbiają leżeć i pachnieć popijając drinka nad brzegiem basenu.

To tekst dla osób które mają dosyć przepełnionych hoteli i pensjonatów gdzie na plażach króluje zasada kto pierwszy ten lepszy i mimo urlopu trzeba wstać skoro świt aby zająć sobie miejsce z widokiem na morze a nie na parawan.

Jak by tego było mało za wycieczki fakultatywne płacisz miliony monet a przewodnik z zegarkiem w ręku wyznacza czas pobytu w toalecie a jak to bywa w miejscach turystycznych kolejka przed toaletą znacznie przewyższa dany czas i … klops albo kleks.

To tekst dla osób które planując urlop w styczniu, marzyły o pięknej pogodzie a tu psikus … pan pogodynek przepowiada dwutygodniowe załamanie pogody a ty przecież masz już wszystko zapłacone z góry.

Jeśli twoim marzeniem jest urlop bez spinania się i planowania albo chciałbyś przeżyć przygodę i pojechać tam gdzie cię oczy poniosą to ten tekst jest dla CIEBIE.

Jeśli chcesz poczuć wolność i bliski kontakt z przyrodą, budzić się na plaży i zasypiać słuchając szumu morza lub kto woli górskie klimaty budzić się z pięknym widokiem na szczyty i zasypiać słuchając szumu górskich potoków… (rozmarzyliście się?) …to ten tekst też jest dla CIEBIE.

Lub jeśli po prostu chcesz pierwszy raz pojechać na urlop kamperem to ten tekst jest również dla CIEBIE!

Wynajem kampera to wcale nie jest taka skomplikowana sprawa jakby się wydawało.

Wypożyczalnia kamperów taka jak nasza bezpłatnie i z wielką przyjemnością przeszkoli klienta i przedstawi nie tylko wyposażenie kampera ale również doradzi gdzie pojechać a czego lepiej unikać.

W całej Europie jest mnóstwo campingów, parkingów, miejsc dziko położonych gdzie można odetchnąć od tłumnych plaż i miejsc typowo turystycznych.

Nawet jeśli okaże się że pogoda się popsuła to w każdej chwili można zmienić miejsce pobytu na to z bezchmurnym niebem.

A co najważniejsze to WY decydujecie ile czasu zamierzacie spędzić w tym czy innym 😉 miejscu.

Wynajem luksusowych kamperów takich jak nasze to gwarancja udanych wakacji.Nasze kampery są bogato wyposażone co sprawia że niczego Wam nie braknie podczas podróży i postojów.W każdej chwili możecie skorzystać z toalety 😉 a gdy poczujecie zmęczenie lub głód to po prostu zatrzymujecie się i korzystacie z zapełnionej lodówki, robicie sobie kawkę albo kładziecie się spać a potem wypoczęci ruszacie w dalszą drogę.

Na naszej stronie głównej możecie zapoznać się z naszymi kamperami a jeszcze jedną korzyścią naszej wypożyczalni kamperów to położenie blisko południowej granicy Polski co zaoszczędzi Wasz czas a co za tym idzie pieniądz za wynajem campera. Nie musimy Wam chyba tłumaczyć że podróż po polskich autostradach czasem bywa znośna ale zazwyczaj stoi się w korkach na bramkach lub podczas remontów dróg a WY za to płacicie.U nas klient zostawia swój samochód w garażu, przepakowuje swoje manatki do kampera i zaczyna wakacje bez nerwów i stresu na polskich drogach.

Jeśli Was przekonaliśmy to zapraszamy do wynajmu a jeśli nie to i tak życzymy Wam udanych wakacji.

CamperoweLove